Археологічно-туристичний комплекс хочуть створити на Дніпропетровщині

Археологічно-туристичний комплекс хочуть створити на Дніпропетровщині

Фото
1012
Укрінформ
У Дніпропетровській області представили 3D-модель археологічно-туристичного комплексу "Товста Могила".

Проект презентував виконавчий директор Благодійного фонду "Нікополь туристичний" Олег Фельдман, повідомляє NikopolNews.

Курган Товста Могила, де 47 років тому було знайдено золоту пектораль, хочуть відновити, оформити належним чином прилеглу територію, побудувати на вході до музейного комплексу арку в скіфському стилі, перед курганом встановити "кам'яних баб".

Усередині кургану, згідно з проектом, буде обладнано музей, де будуть виставлені експозиції, так чи інакше пов'язані зі скіфської епохою. У музеї для всіх охочих проводитимуть старовинні обряди, майстер-класи з давніх ремесел. Туристи зможуть підніматися на вершину кургану і насолоджуватися мальовничими пейзажами.

Однак, за словами ініціаторів проекту, на будівництво комплексу потрібно багато коштів. Крім того, курган розміщується на території залізничного депо Покровського ГЗК у безпосередній близькості від залізничних колій, що може зробити реалізацію проекту неможливою.

Наразі з'ясовується, чи можна вести будівництво на цій території, а потім буде складено кошторис і почнеться пошук інвесторів.

На думку авторів проекту, якщо все задумане втілиться, регіон отримає комплекс, який стане справжньою родзинкою всієї Дніпропетровщини й привабить сюди безліч туристів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-