SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight На туристичній виставці у Берліні пройшла українська вечірка - 10.03.2018 00:07 — Новини Укрінформ
На туристичній виставці у Берліні пройшла українська вечірка

На туристичній виставці у Берліні пройшла українська вечірка

Фото, відео
2404
Ukrinform
Українська вечірка пройшла в п'ятницю, 9 березня, на українському стенді Міжнародної туристичної виставки ITB BERLIN-2018, що проходить у Берліні.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу в Німеччині.

Численних гостей зустрічали національними напоями і закусками, а також українською музикою, під яку гості не могли не танцювати.

Український стенд став одним з найяскравіших у цей вечір – різноманіття вишиванок вражало.

На туристичній виставці у Берліні пройшла українська вечірка /Фото: Ольга Танасійчук, Укрінформ

Крім того, серед гостей були розіграні цінні призи, включаючи поїздку до Києва наприкінці травня на фінал Ліги чемпіонів з футболу, шарф особисто від мера Києва Віталія Кличка та інші.

Читайте також: Україна в Берліні просуває свої туристичні можливості

Як вже повідомлялося, Україна представлена на 52-й берлінській виставці стендом, для створення якого об'єднали зусилля Київська державна державна адміністрація та профільний департамент МЕРТ. Також взяли участь 22 компанії і 7 міст: Одеса, Львів, Харків, Дніпро, Чернівці, Івано-Франківськ та Київ.

Всього ж у виставці беруть участь майже 10 тисяч експонентів з 186 країн світу. Очікується, що відвідають виставку, яка проходить з 7 по 11 березня, близько 109 тисяч фахівців із 180 країн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>