На Вінниччині стартує  фестиваль ленд-арту «Міфогенез»

На Вінниччині стартує фестиваль ленд-арту «Міфогенез»

1758
Укрінформ
На Вінниччині у п’ятницю стартує Міжнародний зимовий фестиваль мистецтва довкілля «Міфогенез».

Про це кореспонденту Укрінформу  повідомив його координатор, голова ВОГО «Лабораторія актуальної творчості» Олександр Нікітюк.

«Міжнародний зимовий фестиваль мистецтва довкілля «Міфогенез» у 2018 році відбудеться тринадцятий раз. Учасники цьогорічного проекту протягом 24-25 лютого створять на Немирівському скіфському городищі об`єкти ленд-арту. Відкриття ж фестивалю, яке стане його презентацією відбудеться сьогодні у Вінниці», - повідомив Нікітюк.

За його словами, відвідувачі презентації фестивалю  зможуть побачити виставку світлин творчих робіт учасників минулорічного проекту «Miфогенез-2017». А також  поспілкуватись з художниками, які стали учасниками цьогорічного фестивалю, - це понад  40 митців з Києва, Харкова, Львова, Сум, Вінниці та Республіки Польща.

Читайте також: Туристичні проекти змагатимуться в Луцьку

Усі ленд-арт-об’єкти мають відповідати концепції, закладеній у назві проекту, і візуалізувати відчуття сучасності через художній образ. Творчі фото та відео інсталяцій, створених учасниками «Міфогенезу-2018», увійдуть до художнього каталогу та експозиційного блоку проекту для подальшої презентації в містах України і за кордоном.

Немирівське городище (також Немирівські вали, або Великі вали) — одне з найбільших міст скіфського часу — ранньої залізної доби України поміж Дністром і Дніпром. Вважається одним із «Семи чудес Вінниччини». Розташоване біля села Сажки на східному Поділлі (за 4 км від міста Немирів, за 46 км на південний схід від Вінниці). Датується 700-500 роками до н. е.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-