У Дніпрі влаштують рукопашний бій по-українськи й фланкування шаблями

У Дніпрі влаштують рукопашний бій по-українськи й фланкування шаблями

639
Ukrinform
Упродовж 16-18 лютого в Дніпрі триватиме 15-й Всеукраїнський фестиваль національних бойових мистецтв "Дніпровські пороги".

Про це повідомили організатори заходу, передає "Мост-Днепр".

"Мета проведення фестивалю – відродження національних бойових мистецтв. У ньому представлені й спортивна, й культурна, й духовні складові. Це буде великий масовий захід, в якому візьмуть участь представники різних регіонів України", - зазначила директор дитячо-юнацького центру "Штурм", організатор фестивалю Ірина Герліванова.

У перший день фестивалю, 16 лютого, в міській бібліотеці відбудеться зустріч з президентом Всеукраїнської федерації "Спас" Олександром Притулою. Він презентує свої книги "Спас - звичай козацьких Родів", "9 сил", "Успіх та людяність".

Читайте також: Як живуть і чим дихають сучасні козаки

Другого дня фестивалю - 17 лютого – в спортивному комплексі хіміко-технологічного університету розпочнуться змагання. Програмою, зокрема, передбачено змагання з українського рукопашного бою "Спас", "навхрест", показові виступи з художнього напрямку "Однотан".

Крім того, відбудуться майстер-класи з ножового бою, фланкування шаблями, рубка, тактика роботи з вогнепальною зброєю та ін.

Читайте також: Дніпропетровщина стала доступною для онлайн-прогулянок

Увесь час в залі працюватиме виставка народних майстрів, зброї козацтва і сучасного озброєння військовослужбовців ЗСУ та добровольчих батальйонів.

У неділю, 18 лютого, в межах фестивалю відбудеться свято Масляної в селищі Старі Кодаки. "Будуть хороводи, спалення Масляної тощо. Також наші учасники будуть готувати млинці з різноманітними начинками, які продаватимуться на святі. Потім всі зібрані кошти спрямуємо на допомогу онкохворим дітям", - додала Герліванова.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-