Велотуристи отримали помічника для подорожей Закарпаттям

Велотуристи отримали помічника для подорожей Закарпаттям

803
Ukrinform
В Ужгороді презентували туристичний путівник "Твоя наступна подорож Закарпаттям", орієнтований на веломандрівників.

Як повідомляє "Голос Карпат", у виданні вміщено опис 8 різних за тривалістю та складністю велосипедних маршрутів, карти-схеми треків, графіки висот, перелік дружніх до велосипедистів організацій, велозаходи, а також стислий "русинський" розмовник. Опис велоподорожей містить протяжність, орієнтовну тривалість, рекомендовану сезонність, а також огляд цікавинок вздовж маршрутів.

Автор велопутівника, краєзнавець, розробник декількох гідів регіоном, активний турист Сергій Степчук розповів, що всі маршрути створив сам і всіма ними проїхав не один раз. Починається путівник з карти Закарпаття й корисних порад щодо того, що потрібно взяти з собою у велоподорож. Малюнки до путівника автор також створив сам.

Читайте також: Львівщиною проляже 300-кілометровий веломаршрут

Путівник охопив майже всю територію Закарпаття: від Ужгорода та Ужгородського району до озера Синевир, гори Пікуй, Свидовецького хребта. Також серед інших є маршрут виноробним шляхом та Боржавськими полонинами.

Тираж велопутівника – 500 примірників. Розповсюджуватиметься він безкоштовно.

Видання створено в межах словацького-українського проекту "Велосипеди без кордонів", що тривав упродовж 2016-2017 років і був спрямований на покращення транскордонної співпраці у плануванні й впровадженні велосипедних маршрутів у Прешовському та Кошицькому регіонах Словаччини та Закарпатській області України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-