Таїланд закриє для туристів земний рай

Таїланд закриє для туристів земний рай

Укрінформ
Один із найпопулярніших пляжів світу – Майя Бей у Таїланді – планують закрити для туристів з червня до вересня 2018 року, щоб захистити місцеві коралові рифи від знищення.

Про це повідомляє The Telegraph

"Частини Симіланських і Суринських островів закривали в минулому для відновлення коралів, але це вперше робиться на Майя Бей. Закриття з червня по вересень припаде на середину низького сезону, коли сильні зливи, тому я не можу уявити, що це значно вплине на потік туристів. Але пляж переповнений у високий сезон, тому нарешті приємно бачити, що Тайланд поставив природу вище прибутку", - сказала експерт Telegraph Travel у Бангкоку Лі Кобадж.

Пляж Майя Бей розташовано в однойменній бухті на острові Пхі-Пхі й оточено скелями. Неподалік від набережної є чимало коралових рифів, близько 72% яких останніми роками знищили відпочивальники й власники яхт, що відвідують бухту.

Читайте також: Туристи перетворили "найпрекраснішу стежку в світі" на туалет

Лише з курортів Крабі й Пхукет на яхтах сюди прибуває близько 5 тисяч туристів щоденно. Таку популярність це місце отримало після зйомок тут фільму "Пляж" у 2000 році. Так, 1998-го країну відвідало близько 7,8 млн туристів, а вже 2017-го їхня кількість сягнула 35 млн відпочивальників.

Водночас природоохоронні органи повідомляють, що варто було б обмежити доступ до Майя Бей на значно більший термін, адже тримісячний мало допоможе коралам. Крім того, рекомендують обмежити щоденну кількість відпочивальників та заборонити запливати до бухти екскурсійним яхтам, що привозять людей на оглядові екскурсії та пошкоджують корали своїми якорями. Проте влада Таїланду поки що не наважилась на такий жорсткий крок, адже туризм становить 20% ВВП країни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-