На скіфському городищі Вінниччини влаштують «Міфогенез»

На скіфському городищі Вінниччини влаштують «Міфогенез»

1008
Ukrinform
На Вінниччині 23-25 лютого на території Немирівського скіфського городища відбудеться Міжнародний зимовий фестиваль мистецтва довкілля «Міфогенез».

Про це на офіційній сторінці фестивалю у Facebook повідомив його координатор, голова ВОГО «Лабораторія актуальної творчості» Олександр Нікітюк.

«Міжнародний зимовий фестиваль мистецтва довкілля «Міфогенез» у 2018 році відбудеться тринадцятий раз. Головна концепція проекту залишається незмінною: «Міфогенез» як визначення створення, продукування новітнього міфу є назвою проекту, який визначає його тематику. Учасники цьогорічного проекту протягом 24-25 лютого створять на Немирівському скіфському городищі об`єкти ленд-арту», - повідомив Нікітюк.

Читайте також: На Полтавщині влаштують "Марципанове кохання"

За його словами, до участі в цьогорічному проекті відібрано більше 40 художників з Києва, Харкова, Львова, Сум, Вінниці та Республіки Польща. Митці в рамках фестивалю створять об`єкти мистецтва довкілля. Усі вони мають відповідати концепції, закладеній у назві проекту,  і візуалізувати відчуття сучасності через художній образ. З творчого фото та відео ленд-арту об’єктів, створених учасниками «Міфогенезу-2018», буде розроблено художній каталог та експозиційний блок проекту для подальшої презентації в містах України і за кордоном.

Немирівське городище (також Немирівські вали, або Великі вали) — одне з найбільших міст скіфського часу — ранньої залізної доби України поміж Дністром і Дніпром. Вважається одним із «Семи чудес Вінниччини». Розташоване біля села Сажки на східному Поділлі (за 4 км від міста Немирів, за 46 км на південний схід від Вінниці). Датується 700—500 роками до н. е.

Фото: vlasno.info

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-