Мандрівникам у Сеулі запропонують безкоштовний прокат необхідних речей

Мандрівникам у Сеулі запропонують безкоштовний прокат необхідних речей

586
Ukrinform
У Сеульському туристично-інформаційному центрі Національної організації туризму Кореї (НОТК) з 1 лютого з'явиться нова послуга: безкоштовний прокат речей, необхідних гостям країни під час подорожі.

Як повідомляється на офіційному сайті НОТК, тут туристи зможуть орендувати портативні зарядні пристрої, перехідники, штативи для селфі, світловідбивачі, складані стільці для кемпінгу, підстилки для пікніка, парасолі тощо.

Щоб взяти потрібні речі напрокат, потрібно повідомити співробітнику центру кількість днів перебування в Кореї і на певний час залишити заставний депозит. Важливою умовою прокату є повернення речі в той же день. Користуватися впродовж усього періоду подорожі й повернути перед відльотом можна лише перехідники, зарядки й парасольки.

Читайте також: Сеул по-особливому вітатиме туристів, які приїдуть на Олімпіаду

Якщо річ не буде повернуто вчасно, депозит перерахують на благодійність.

Туристично-інформаційний центр при НОТК зручно розташовано неподалік основних столичних атракцій - струмка Чхонгечхон, районів Мендон й Інсадон та інших. Відвідувачі тут також можуть скористатися й іншими послугами центру: безкоштовно приміряти ханбок (національний корейський костюм), взяти участь у майстер-класах з виготовлення виробів традиційних корейських промислів або безкоштовно ознайомитися з головними визначними пам'ятками за допомогою VR-гарнітури.

Центр працює щоденно без вихідних з 9:00 до 18:00.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>