На житомирського мамонта чекає переселення

На житомирського мамонта чекає переселення

Укрінформ
У Житомирському музеї природи цьогоріч планують переселити унікального мамонта й виставити колекцію зі скульптури птахів і тварин.

Як заявила в.о. начальника управління культури Житомирської ОДА Тетяна Парфентієва, на заклад культури чекає ремонт і новий концепт-дизайн, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

«Ми будуємо стратегію розвитку культури Житомирщини. У 2018 році з обласного бюджету виділили кошти на магістрат – Музей природи. Вперше виділені кошти і на концепт-дизайн, і на ремонт. Ми собі поставили задачу на цей рік – переселити нашого мамонта і зробити у музеї унікальну колекцію зі скульптури птахів та тварин. Але, якщо ми зробимо один музей, то не врятуємо культуру на Житомирщині. Тому вирішили «йти від великого до маленького» – до кожного окремого культурного об’єкту, який буде в контексті культурного розвитку області», – розповіла Парфентієва.

Крім того, в.о. начальника культури ОДА наголосила, що для розвитку галузі важливим є не тільки відвідування туристичних пам’яток Житомирщини.

Читайте також: У Франції на аукціоні продали скелет мамонта

«Турист залишається туристом лише тоді, коли залишається на ніч, витрачаючи кошти на вечерю, сніданок, готель, якісний сервіс. Саме тому ми вивчаємо туристичну інфраструктурну складову – скільки маємо готелів, скільки може поміститися людей, яка середня вартість. І рухаємося в напрямку створення туристичних маршрутів. Під час регіонального форуму «Житомирщина – територія можливостей», який відбудеться в квітні 2018 року, ми представимо свій туристичний та культурний продукт», – підкреслила чиновник.

Як повідомляв Укрінформ, у Житомирському обласному краєзнавчому музеї зберігається скелет мамонта, відкопаний у селі Бруньки Овруцького району. Але відвідувачам його не показують, бо, крім фондосховища, придатного для експонування приміщення музей не має.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-