Волинське місто увійшло до міжнародного туристичного маршруту

Волинське місто увійшло до міжнародного туристичного маршруту

Укрінформ
Місто Володимир-Волинський, що на Волині, стало частиною восьмиденного автобусного туру "Непізнані перлини Галичини та міста – партнери Цвікау" однієї з німецьких туристичних фірм.

Про це повідомив перший заступник міського голови Володимира-Волинського Ярослав Матвійчук на своїй сторінці в Facebook

"Маємо приємну новину – одна з відомих німецьких туристичних фірм "Братів Ляйстнерів" включила відвідування нашого древнього міста до маршруту автобусного туру. Відвідування Володимира-Волинського заплановане на 5 день восьмиденного туру «Непізнані перлини Галичини та міста-партнери Цвікау» (Цвікау – Краків – Бреслау – Львів – Володимир-Волинський) вартістю 789 євро. Частина з цих коштів буде витрачена на харчування та екскурсії у нашому місті", - зазначив Матвійчук.

У міськраді сподіваються, що незабаром сформується перша туристична група, і це стане серйозним поштовхом до розвитку місцевого туризму.

Читайте також: Луцьк витратить на туризм 1,5 мільйона гривень

Домовленості щодо включення Володимир-Волинського до міжнародного туристичного маршруту досягли представники української делегації під час робочого візиту до німецького Цвікау.

Цвікау – німецьке місто-побратим Володимира-Волинського. Відповідну угоду було підписано близько 5 років тому. Міста-партнери розвивають співпрацю у таких сферах, як міська демократія та самоврядування, культура, спорт і туризм, освіта, захист здоров’я та соціальне забезпечення, дитячі будинки, промисловість, торгівля, транспорт, в організації заходів, виставок та ярмарків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-