Посольство України в Чехії запроваджує інтернет-запис до консулів

Посольство України в Чехії запроваджує інтернет-запис до консулів

Укрінформ
Консульський відділ посольства України в Чехії першим з-поміж консульських підрозділів за кордоном запроваджує з 20 листопада онлайн-запис через інтернет для відвідувачів.

Про це повідомив у Facebook посол України у Чеській Республіці Євген Перебийніс.

"З 20 листопада після проведення тестових випробувань у Празі розпочне працювати електронна система керування потоками відвідувачів МЗС України, за допомогою якої можна буде дистанційно через інтернет зареєструватися для відвідання консульського відділу у зручний час", - написав Перебийніс.

Він додав, що консульський відділ посольства України в Чехії першим з-поміж консульських підрозділів за кордоном запроваджує таку розроблену в МЗС України послугу. 

Читайте також: В Туреччині святкували відкриття нового українського осередку

Дипломат зазначив, що для тих, хто не має змоги запланувати свій візит через інтернет, залишатиметься і можливість запису через відповідний термінал у консульському відділі безпосередньо в день відвідання. 

"Але маємо надію, що система інтернет-запису поступово витіснятиме так звану "живу чергу". Просто тому, що це цивілізовано, зручно і це економить ваш дорогоцінний час", - резюмував посол.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-