У Луцьку презентували путівник землями п'яти держав

У Луцьку презентували путівник землями п'яти держав

Укрінформ
У Художньому музеї Луцька напередодні, в понеділок, 13 листопада, презентували історично-туристичний путівник маршрутом, який пролягає територією п'яти держав, – "Шлях Гедиміновичів".

Про це повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

"В Художньому музеї відбулася презентація історико-туристичного путівника "Шлях Гедиміновичів". У ній взяли участь виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Литва в Україні Марюс Януконіс, керівники виконавчих органів Луцької міської ради, студенти, представники ЗМІ", - йдеться в повідомленні.

Януконіс розповів, що метою проекту було об’єднати міста України, Білорусі, Польщі, Литви, які мають спільну історію. За його словами, путівник має і наукову, і туристичну цінність.

Читайте також: Для туристів створили карту лемківського району Закарпаття

Луцьк став містом-учасником проекту "Шлях Гедиміновичів" 2012 року.  Його ініціювала низка українських міст, музеїв та історико-культурних заповідників, історично пов'язаних з культурною спадщиною Великого Князівства Литовського, Руського і Жемайтійського та династією Гедиміновичів. Стратегічною метою проекту є створення сучасного міжнародного туристичного продукту, який би в перспективі отримав загальноєвропейське визнання і був включений до переліку культурних шляхів Ради Європи.

На сьогодні проект об'єднує 22 міста та райони із п'яти країн: Україна, Білорусь, Польща, Литва, Чехія.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-