У Таллінні знову відкриють Бременську вежу

У Таллінні знову відкриють Бременську вежу

Укрінформ
У п'ятницю, 10 листопада, Бременська фортечна вежа Старого Таллінна знову відкриє свої двері для жителів і гостей столиці Естонії після тримісячної реставрації.

Як підкреслив завідувач відділу охорони пам'яток старовини Талліннського департаменту міського планування Борис Дубовик, ця вежа унікальна, пише turist.ee. На її другому поверсі чудово збереглася тюремна камера. Від входу до неї веде склепінчастий коридор, що по обидва боки закінчується середньовічними масивними дубовими дверима. У камері збереглися металеві кільця для приковування ув'язнених, а нижче знаходиться суха вбиральня.

Читайте також: Круїзні лайнери зникнуть з каналів Венеції

Бременська вежа, яку було побудовано на початку XV століття, отримала свою назву від прізвища городянина, який жив неподалік. Перші два поверхи чотириповерхової вежі висотою 21,6 м використовувалися як в'язниця ще й у XVII столітті, а з XVIII століття там зберігали порох. Два верхні поверхи - оборонні. На третьому поверсі є амбразури для гармат, а верхній поверх являє собою відкритий майданчик з вимощеною бруківкою водонепроникною підлогою. Під час Другої світової війни постраждала огорожа верхнього поверху, яку було відновлено 1959 року.

Дубовик також зазначив, що реставрація Бременської вежі - це частина великої програми відновлення міської стіни та її веж з метою ознайомлення городян і туристів з їх багатою історією. Відкриття вежі - подарунок від департаменту до 100-річчя Естонської Республіки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-