Суд повернув Коблевому дев'ять гектарів пляжу

Суд повернув Коблевому дев'ять гектарів пляжу

Укрінформ
Господарський суд повернув державі девять гектарів пляжу у зоні відпочинку Коблеве на Миколаївщині, яка була передана в оренду на 49 років.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Миколаївської області.

«Господарський суд Миколаївської області підтримав позицію прокуратури області, задовольнивши позов першого заступника прокурора області про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки державного лісового фонду площею близько 9 га вартістю майже 8 млн грн, розташованої у пляжній зоні с. Коблеве, та повернення її державі», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Українцям повернули 4 гектари у курортному Коблеве

Установлено, що ПП «ААС» на підставі договору передано у користування лісову ділянку, розташовану в пляжній зоні с. Коблеве для рекреаційних цілей – надання пляжних послуг. Порушуючи вимоги законодавства та умови договору, підприємство уклало договори про спільне користування ділянкою. Це дало можливість незаконно забудувати лісову ділянку капітальними об’єктами нерухомості та оформити право власності на них. Крім того, вказаним підприємством у порушення умов договору не здійснювалось систематичне прибирання пляжної території та підтримання її у стані, необхідному для забезпечення рекреаційних та оздоровчих цілей.

Відтак, завдяки прокуратурі достроково припинено користування лісовою ділянкою підприємством та зобов’язано останнього повернути її ДП «Очаківське лісомисливське господарство», що забезпечить можливість подальшого використання лісової ділянки виключно для цілей, обумовлених призначенням.

Як стало відомо кореспонденту Укрінформу, йдеться про пляж в зоні відпочинку Коблеве. Його ще в 2008 році передали в оренду на 49 років ПП «ААС». Тоді це рішення обласної влади викликало широкий суспільний резонанс. І тільки зараз його скасували.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-