У Харкові створено карту музеїв

У Харкові створено карту музеїв

835
Ukrinform
У Харківському літературному музеї відбулася презентація мапи музеїв Харкова, розташованих у пішій доступності один від одного в центрі міста.

Про це повідомляє прес-служба Харківської міської ради.

Як розповіли організатори заходу, на спеціальну карту нанесено сім музейних установ: Державний музей природи ХНУ ім. Каразіна, Харківський художній музей, Музей археології та етнографії Слобідської України ХНУ ім. Каразіна, Харківський морський музей, Харківський історичний музей ім. Сумцова, Навчальний центр «ЛандауЦентр», Харківський літературний музей.

Карти розміщуватимуться безпосередньо в музеях. Завдяки їм відвідувачі зможуть дізнатися про найближчі музейні установи, до яких можна дістатися за кілька хвилин, а також побачити схему пішохідних маршрутів між ними. До карток додаються буклети з описом ключових експонатів, заради яких можна відвідати той чи інший музей.

Читайте також: Найстарішу пожежну частину Харкова відкриють для туристів

Як повідомила начальник відділу департаменту міжнародного співробітництва міськради Юлія Згурська, проект розширюватиметься, і все більша кількість музеїв наноситиметься на карту. У майбутньому з'являться автобусні маршрути по цих музеях.

"Це потрібний проект, тому що навіть харків’яни, не кажучи вже про туристів, часто не знають про всі музеї і пам’ятки Харкова. Наше завдання – допомогти всім краще пізнати місто, залучити більше туристів, прорахувати маршрут пересування по місту. Ці карти будуть перебувати в музеях, а також поширюватимемо їх в університетах, на туристичних виставках", – зазначила Згурська.

Фото: facebook.com/dmorgua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>