Туроператори Росії очікують колапсу ринку

Туроператори Росії очікують колапсу ринку

446
Ukrinform
Російська авіакомпанія "ВІМ-Авіа" визнала, що не має коштів, щоб продовжувати роботу, і припинила чартерні польоти і вивезення пасажирів з курортів.

В Асоціації туроператорів Росії впевнені, що така ситуація призведе до колапсу на туристичному ринку, повідомляє РІА "Новости".

Зазначається, що авіакомпанія здійснювала кілька десятків чартерних рейсів на тиждень. До кінця туристичного сезону перевізник мав обслужити близько 200 тисяч пасажирів, половина з яких – росіяни, які запланували відпочинок у Росії та за кордоном.

"Зупинка діяльності авіакомпанії найперше вплине на ці рейси, що призведе до колапсу на туристичному і авіаційному ринках, який загрожує завдати значних репутаційних збитків органам виконавчої влади, суб'єктам туристичного ринку, і викликати широке невдоволення пересічних громадян", – йдеться в тексті звернення АТОР до уряду РФ з проханням втрутитися в ситуацію з неплатоспроможністю "ВІМ-Авіа".

Читайте також: Air Berlin продовжує переговори про продаж, пілотам загрожує звільнення

Стверджується, що оператори не зможуть повернути в Росію таку кількість туристів самостійно. Всі чартерні програми "ВІМ-Авіа" до кінця сезону повністю викуплено, а виділити кошти на повторну оплату рейсів, що, за попередніми оцінками, становить не менше 10 млн доларів, без загрози порушення стабільної роботи туроператори сьогодні не можуть.

Масові й тривалі затримки вильоту бортів "ВІМ-Авіа" розпочалися ще влітку. Прокуратура РФ почала перевірку перевізника, а слідчий комітет порушив кримінальну справу про розкрадання коштів пасажирів співробітниками компанії.

Фото: ТАСС

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>