Турпотік до України зріс на 8,7% - Мінекономіки

Турпотік до України зріс на 8,7% - Мінекономіки

919
Укрінформ
За перше півріччя 2017 року до України в’їхало 6,3 млн туристів, що на 8,7% перевищує показники за аналогічний період 2016-го.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в Facebook із посиланням на статистичну інформацію щодо туризму, розміщену на сайті відомства.

"Україну все більше відвідують іноземці. За січень-червень 2017 року до України в’їхало 6,3 млн туристів, що на 8,7% більше ніж за аналогічний період 2016 року. Найчастіше іноземці зазначають "приватні подорожі" як мету поїздки, на які припадає 94,1% від загальної кількості. За рекомендацією UNWTO такі особи зараховуються до числа туристів", - йдеться в публікації.

Крім того, до числа туристів Всесвітня туристична організація ООН відносить осіб, що перетнули кордон зі службовою, діловою, релігійною метою, з метою туризму і навчання, а також для культурного і спортивного обміну.

Читайте також: У 2017 році Київ відвідають більше 1,5 млн іноземців – експерт

Найбільше іноземних громадян, які прибули до України в І півріччі 2017 року приїхали з Молдови, Білорусі, Росії, Угорщини, Польщі, Румунії, Словаччини, Туреччини, Ізраїлю.

Водночас до 12,5 млн зросла кількість і тих, хто подорожує з України, що на 6,1% більше, ніж за першу половину 2016-го. З метою "туризм" найбільша кількість українських громадян обирали такі напрямки, як Туреччина, Єгипет, Білорусь, ОАЕ, Ізраїль та Греція.

Фото: gettyimages.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-