SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Харківські альпіністи підкорили одну з найскладніших вершин Кавказу - 13.08.2017 18:26 — Новини Укрінформ
Харківські альпіністи підкорили одну з найскладніших вершин Кавказу

Харківські альпіністи підкорили одну з найскладніших вершин Кавказу

Фото
1879
Ukrinform
Команда харківських альпіністів пройшла маршрут на Ушбі - одній з найскладніших вершин Кавказу.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив президент Федерації альпінізму і скелелазіння Харківської області Геннадій Копєйка.

"Команда харківських альпіністів (Олександр Заколодній, Євген Полтавець та Євген Тимко) пройшла один із найскладніших маршрутів на найскладнішій вершині Кавказу - Ушбі. Вітаємо", - написав Копєйка.

Читайте також: Створено карту Києва для любителів екстриму

Ушба - гора заввишки 4690 метрів у грузинському регіоні Верхня Сванетія - за 1,5 км на південь від кордону з Росією (Кабардино-Балкарія). У перекладі зі сванської "уш" - біда, нещастя, "ба" - гора, тобто "гора, яка приносить нещастя". Вершина двоглава. 

Хоча Ушба не входить до числа 10-ти найвищих вершин регіону, але серед альпіністів вважається найважчою для підняття на Кавказі через крутий профіль.

Харківські альпіністи

Фото: facebook.com/GennadiiKopeika

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-