Балчун про безвіз: Можемо запустити додаткові поїзди до сусідніх держав ЄС

Балчун про безвіз: Можемо запустити додаткові поїзди до сусідніх держав ЄС

Укрінформ
"Укрзалізниця" розглядаємо декілька варіантів продовження курсування поїздів львівського напрямку до сусідніх держав Європейського Союзу.

Про це глава УЗ Войцех Балчун написав у Facebook

"Хочу поділитися деякими нашими ініціативами щодо швидкісного руху в Україні. Євроасоціація, безвіз – зараз активно розглядаємо низку варіантів продовження курсування інших поїздів львівського напрямку до сусідніх держав Європейського Союзу. Ви знаєте, з 23.12.2016 призначено курсування поїзда № 705/706 Київ – Перемишль складом електропоїзда HRCS2 Хюндай. А сьогодні вже опрацьовуємо питання подовження маршруту курсування поїзда №747/748 Дарниця, Київ – Львів до Перемишля. Це дозволить зв’язати швидкісним рухом Вінницьку, Хмельницьку та Тернопільську області з Польщею", - повідомив Балчун.

Крім того, за його словам, "думаємо і над популярними внутрішніми маршрутами": "У перспективі, враховуючи наявний рухомий склад, та за рахунок придбання додаткових міжрегіональних двосистемних електропоїздів філією "УЗШК", плануємо з’єднати швидкісним залізничним сполученням обласний промисловий центр Дніпро із чорноморським узбережжям, містом Одесою. Це особливо актуально для перевезення пасажирів у період літніх відпусток".

Читайте також: Укрзалізниця почала продавати квитки на поїзд до Польщі через інтернет

"Також у планах - за рахунок подовження існуючого маршруту Київ – Львів до Одеси та Київ – Одеса до Львова по трикутнику Київ-Львів-Одеса-Київ поєднати місто Лева з Одесою. Ведемо роботу, щоб продовжити і маршрут поїзда Київ – Запоріжжя до Новоолексіївки. Плануємо також розширити мережу швидкісного руху за напрямками Київ – Івано-Франківськ (за умови електрифікації дільниці Львів – Ходорів – Івано-Франківськ) та Київ – Миколаїв – Херсон (за умови електрифікації дільниці Долинська – Миколаїв – Херсон)", - розповів керівник "Укрзалізниці".

Фото: ЦТС

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-