Китай збирається побудувати перше в світі

Китай збирається побудувати перше в світі "лісове місто"

775
Укрінформ
Китайське місто Лючжоу незабаром "потоне" в зелені й перетвориться на "лісове".  

Як пише turist.ee, тут на території 175 гектарів з'явиться район нового типу: житлові будинки серед тисяч дерев функціонуватимуть на основі відновлюваних джерел енергії.

Проект розробив італієць Стефано Боері, який створює "вертикальні ліси": житлові будинки, вкриті садами. Однак тепер група архітекторів під його керівництвом проектує не один будинок, а цілий житловий район, який за розмірами можна порівняти з містом.

Читайте також: У Піднебесній відкрився найбільший у світі критий гірськолижний курорт

Зазначається, що на площі 175 гектарів житиме 30 тис. осіб. Тут буде висаджено близько мільйона рослин, що належать до 100 видів, і ще 40 тис. дерев. Разом вони здатні поглинати майже 10 тис. тонн вуглекислого газу і 57 тонн забруднюючих речовин, виробляючи щорічно близько 900 тонн кисню.

Для Китаю з його забрудненим повітрям це особливо важливо. І, крім того, велика кількість зелених насаджень знизить температуру та рівень шуму.

Інфраструктура "лісового міста" працюватиме завдяки енергії сонця і вітру, а з іншими районами Лючжоу його з'єднає екологічно чиста залізниця. Завершення проекту заплановано на 2020 рік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-