В Укрзалізниці розповіли, як купити дешевші квитки до Європи

В Укрзалізниці розповіли, як купити дешевші квитки до Європи

5729
Укрінформ
Укрзалізниця впровадила дисконтну програму, за якою знижується ціна на перші три квитки на кожен рейс поїзда Київ – Прага – Київ.

Про це повідомив голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун на своїй сторінці в Facebook.

«Тут запустили одну ідею. В Європі вона відома як «квиток першої хвилини». У даному випадку мова про подорожі до Чехії та зворотно. Перші три квитки у кожному продажу, що відкривається, в сполученні Київ – Прага – Київ, продаються зі значним дисконтом! За угодою між ПАТ «Укрзалізниця» та АТ «Чеські залізниці» встановлено спеціальні тарифні умови та умови реалізації проїзних документів на окремо виділені 3 місця», - зазначив Балчун.

Йдеться про квитки на безпересадковий вагон, який відправляється зі столиці о 23:57 у складі поїзда №771 Київ – Хмельницький, зі станції Львів о 10:10 – у складі поїзда №108 Одеса – Ужгород.

Як вказано в публікації, вартість проїзду станом на 22 червня за дисконтною програмою у сполученні Київ - Прага становить 1891,70 грн (64,0 євро); Львів - Прага – 1513,95 грн (51,0 євро). Квитки за звичайним тарифом на цю ж дату для міжнародного сполучення Київ - Прага – 2868,05 грн (98,6 євро); Львів - Прага – 2403,12 грн (82,6 євро).

Така поїздка зі знижками може бути оформлена тільки від/до станцій Київ та Львів до/від станцій Чехії (Словаччина – тільки транзитом).

Придбати квитки до Чехії чи з Чехії в Україну за дисконтом можна як «туди та зворотно», так і тільки в одному напрямку. Спеціальні тарифні умови не комбінуються з іншими пропозиціями, зокрема дитячими квитками. Квитки за дисконтом не можна повернути, обміняти та переоформити.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-