Вода на одеських пляжах придатна для купання - Держпродспоживслужба

Вода на одеських пляжах придатна для купання - Держпродспоживслужба

984
Ukrinform
Морська вода уздовж пляжів Одеси на старті курортного сезону за санітарно-мікробіологічними показниками відповідає нормативним вимогам.

Такі висновки на підставі проведених досліджень понад півсотні проб морської води оприлюднило Управління Держпродспоживслужби в Одесі, інформує прес-служба Одеської міськради.

«Станом на 2 червня вода на пляжах «Лузанівка», «Ланжерон», «Відрада», «Дельфін», «Аркадія», «Чайка», 13 ст. Великого Фонтану, 16 ст. Великого Фонтану відповідає нормативним вимогам за санітарно-мікробіологічними показниками», - йдеться в повідомленні.

У свою чергу фахівці Гідрометцентру Чорного та Азовського морів сповістили, що температура морської води біля узбережжя Одеси становить 17-18 градусів.

Як повідомлялося, 31 травня одеські рятувальники, готуючись до відкриття  курортного сезону, провели на базі Рятувально-водолазної служби навчання, під час якого відпрацювали методи порятунку відпочивальників на воді та надання їм першої долікарської допомоги.

Крім того, в рамках підготовки до літнього сезону-2017 було навчено 92 рятувальники за програмою «плавець-рятувальник», придбано 8 гідроциклів, є також 6 човнів. Рятувальники обстежили й вичистили морське дно вздовж узбережжя Одеси. Також прибрано небезпечні предмети, принесені на берег хвилями під час зимових штормів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-