В аеропортах Німеччини у перший день безвізового режиму працюватимуть українські дипломати

В аеропортах Німеччини у перший день безвізового режиму працюватимуть українські дипломати

Укрінформ
Представники українських консульств у неділю, 11 червня, перебуватимуть в аеропортах Німеччини, щоб допомагати громадянам України в разі виникнення ускладнень під час перетину кордону ЄС.

Про це пише Deutsche Welle з посиланням на інформацію генерального консульства України в Мюнхені.

"На 11 червня 2017 року - протягом дня - заплановано виїзд та перебування консульських посадових осіб, включаючи генерального консула, у міжнародному аеропорту міста Мюнхен з метою забезпечення оперативних контактів з прикордонними підрозділами федеральної поліції Німеччини у Баварії для реагування на можливі ускладнення при перетині кордону ЄС нашими співвітчизниками у безвізовому порядку", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що виїзди дипломатів в аеропорти протягом першого дня дії безвізового режиму заплановані також в інших консульських округах. Допомогу українцям надаватимуть ще, зокрема, в аеропортах Дюссельдорфа та Кельна, до яких здійснюються авіарейси з України.

Крім того, українські дипломатичні установи вже встановили оперативний зв’язок з місцевими відділками федеральної і земельної поліції Німеччини, які здійснюють прикордонний контроль.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-