У США можуть заборонити ноутбуки в літаках із Європи

У США можуть заборонити ноутбуки в літаках із Європи

596
Ukrinform
Адміністрація президента США Дональда Трампа розглядає можливість розширити заборону на перевезення ноутбуків у салонах комерційних літаків, що прямують з деяких європейських країн.

Заходи безпеки можуть торкнутися роботи таких авіакомпаній, як United Airlines, Delta Air Lines і American Airlines, повідомляє Reuters.

Зазначається, що чиновники міністерства національної безпеки планують зустрітися з представниками авіапромисловості, щоб обговорити питання безпеки. Серед них – як створити умови для того, щоб батареї значної кількості пристроїв у багажному відділенні літака не вибухнули в повітрі.

У березні США вже обмежила перевезення ноутбуків у салонах літаків, що здійснюють рейси з 10 аеропортів, розташованих, зокрема, в ОАЕ, Саудівській Аравії, Катарі, Туреччині. Таке рішення пояснюють побоюванням, що в електронних пристроях, прийнятих на борт повітряного судна, може бути приховано вибухівку.

Одразу після Сполучених Штатів про заборону перевозити ноутбуки та інші електронні пристрої, більші за смартфон, у ручній поклажі оголосив британський уряд. Норму введено на пасажирських авіарейсах з Туреччини, Лівану, Йорданії, Єгипту, Тунісу та Саудівської Аравії.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-