Арабатська Стрілка дала 40% всього туристичного збору Херсонщини

Арабатська Стрілка дала 40% всього туристичного збору Херсонщини

986
Ukrinform
На Херсонщині розташована на Азовському узбережжі курортна зона Арабатської Стрілки Генічеського району дала понад 40% всього туристичного збору, отриманого місцевими бюджетами області за результатами 9 місяців 2016 року.

Про це у розмові з кореспондентом Укрінформу розповіла у понеділок начальник відділу комунікацій Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області Ірина Сальник.

"За результатами 9 місяців 2016 року на Херсонщині місцеві бюджети отримали 1 млн 209 тис. гривень туристичного збору, з яких 498,2 тис. гривень дала приморська курортна зона Арабатської Стрілки", - розповіла Сальник.

На другому місці за сумою надходжень туристичного збору перебуває причорноморське курортне село Залізний Порт Голопристанського району - 373 тис. гривень. А ось розташовані на Чорному морі популярні серед відпочивальників місто Скадовськ, яке має статус курорту державного значення, та селище міського типу Лазурне Скадовського району разом спромоглися дати до своїх бюджетів лише 181 тис. гривень туристичного збору. "Звичайно ж, у порівнянні з Арабатською Стрілкою або Залізним Портом це мало", - зазначила начальник відділу комунікацій ГУ ДФС в області.

За інформацією обласної фіскальної служби, загалом сума находжень туристичного збору до місцевих бюджетів Херсонщини за результатами 9 місяців 2016 року на 556,4 тис. гривень перевищує відповідний минулорічний показник.

Як повідомляв Укрінформ, за 8 місяців 2016 року надходження коштів від туристичного збору в місцеві бюджети Херсонщини склали 958,3 тис. гривень. У курортному сезоні 2016 року станом на 10 вересня Херсонську область відвідали близько 3,5 млн туристів. Це рекордна їх кількість в регіоні за часів незалежної України. У 2015 році Херсонщину відвідали близько 2,8 млн туристів, що на 27% більше у порівнянні з 2014 роком. Літній курортний сезон 2016 року на Херсонщині офіційно тривав з 1 червня по 1 вересня.

За січень-грудень 2015 року сума надходжень від туристичного збору до місцевих бюджетів склала на Херсонщині понад 1 млн гривень, що на 35% більше у порівнянні з 2014 роком.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-