Літак збанкрутілої російської авіакомпанії стане готелем в Ірландії

Літак збанкрутілої російської авіакомпанії стане готелем в Ірландії

817
Ukrinform
Списаний літак збанкрутілої російської авіакомпанії “Трансаеро” перетворять на готель в Ірландії.

Про це повідомляє туристичний портал "Смак Подорожника", посилаючись на британські ЗМІ.

Ірландець Девід Макгоуен купив лайнер у лівреї “Трансаеро” за 20 тисяч євро, з метою створити цілий готельний комплекс.

“У мене є ділянка площею 15 акрів у болотистій місцевості, і я довго думав, що з нею зробити. Єдине, в чому не сумнівався, – це має бути щось пов’язане з туризмом. Вивчав різноманітні незвичайні об’єкти розташування, з’ясував, що дедалі більшої популярності в Європі набирає глемпінг. І тоді мені спало на  думку, що я можу зробити готель із літака”, – розповів Макгоуен.

Проект вигляду готельної території (літак – на задньому плані)

Його ділянка, де стоятиме “літакоготель”, розташована поблизу села Енніскрон у графстві Слайго.

Визначившись із форматом майбутнього готелю, чоловік зв’язався з трьома розташованими неподалік аеропортами. У Дубліні й Корку знайти підходящий лайнер не вдалося. А от у Шенноні (графство Клер) повідомили, що саме мають літак на продаж, от тільки він “дещо завеликий” для тієї мети, яку поставив собі Макгоуен.

Проте бізнесмена розміри чималої машини анітрохи не знітили. Хоча довелося поламати голову над тим, як доставити 70-тонний “Боїнг” завдовжки 55 метрів із Шаннона в Енніскрон. Майже 8 місяців ірландець розробляв план, згідно з яким лайнер мав подолати цей шлях.

Тепер Макгоуен планує переправити “Боїнг” у Слайго морем. Для цього йому доведеться дочекатися сезонного підвищення води, яке має відбутися з 21 по 26 березня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>