Порада туристу: Що подивитися на «ЕКСПО 2016» в Анталії

Порада туристу: Що подивитися на «ЕКСПО 2016» в Анталії

2041
Ukrinform
«ЕКСПО 2016»: 4 тисячі півоній, 1,5 мільйона рослин, окремий острів для дітей, симулятор космічної станції, дерева від голлівудських знаменитостей та багато іншого.

У цьому році Експо выдбудеться в турецькому місті Анталія. До відкриття залишилося трохи більше місяця, тому пропонуємо вам підготуватися заздалегідь.

«ЕКСПО 2016» розпочнеться вже з 23 квітня, головна його тематика – квіткові виставки. Анталія порадує місцевих жителів і гостей міста грандіозною подією у вигляді виставки скульптур з живих рослин і не тільки. Твори садового мистецтва будуть розміщені на 112 га землі.

Рослинність, яка буде представлена, вирощена виключно в Анталії. Так, наприклад, спеціально до виставки висадили понад 1,5 мільйона різних рослин і близько 5 мільйонів сезонних квітів. Але головним символом всієї виставки стане – квітка півонії. Усього на території виставки буде висаджено 4 тисячі півоній. А ще - 52 види кактусів і сукулентів, які можуть виглядати абсолютно по-різному і вимагають різного догляду, і можуть досягати 12 метрів у висоту.

Це будуть не тільки висаджені квіти в рд, але і, в основному, висаджені ними візерунки і різні скульптури. Кожна скульптура являє собою копітку роботу майстрів. Рослини вже засаджені за певним ескізом, щоб отримати вражаючу картинку. Упевнені, що масштаби і складні форми скульптур без сумніву вразять уяву відвідувачів.

Також на території першої в Туреччині виставки «ЕКСПО 2016» протягом 6 місяців була успішно здійснена пересадка 2823-х дерев 31-го виду. У цьому дійстві брали участь не тільки волонтери країни, а також і світові знаменитості. Наприклад, Елайджа Вуд, відомий як Містер Фродо з «Володаря Кілець», теж приєднався до заходу.

Крім того, на виставці представлять роботи та презентації своїх «квіткових» регіонів й інші країни. Наприклад, серед них Німеччина, Англія, Китай та інші. Їх можна буде побачити в трьох внутрішніх садах з загальною площею 3000 кв. м (за 1000 - кв. м на кожен).

Також раніше було проведено "Міжнародний конкурс садів серед студентів", організованого Агентством "ЕКСПО 2016 Анталія" за участю інституту Ле Нотра і факультету ландшафтної архітектури університету Акденіз. Першим у конкурсі, в якому брали участь 34 проекти з 19 різних країн, став проект саду під назвою «beBee the pavillion», створений студентами факультету ландшафтної архітектури з Німеччини Зузаннсом Банасом та Іреною Джексон Гіл. Проект саду, символізує внесок бджіл у різноманітність біологічних видів.

expo2016.org.

expo2016.org.

Головний слоган виставки – «Квіти і діти». Правда, одразу згадується приказка «діти – квіти життя». Та й сам захід стартує 23 квітня – День національного суверенітету і Дня дітей у Туреччині.

З цієї нагоди організатори створили тематичний "Дитячий острів". Ігровий острів з діаметром близько 100 метрів розташований на площі 8 тисяч квадратних метрів і покритий банею діаметром 80 метрів, на якому зображена карта світу. Маленькі гості зможуть потрапити на острів посеред озера ЕКСПО по чотирьом різним мостам. Там вони зможуть розважитися на трьох пагорбах різної величини, де їх будуть чекати ігри та інші розваги.

Також був побудований «Дитячий науково-технічний центр», де будуть проводити наукові семінари для дітей, знаходяться виставкові зали і цифрова бібліотека, симулятор космічної станції, майстерні з хімії, біології, фізики та робототехніки, а також ботанічний і сільськогосподарський табори, табір біосфери і табір "Марсіанська колонія".

Анталія зацвіла не тільки живими квітами, але і «штучними». 13 художників намалювали сад ЕКСПО на площі 60 метрів квадратних перед пам'ятником Атталосу. Витвір, який виглядає як долина, привертає до себе велику увагу, розфарбувавши центральний район міста Калекаписи.

Крім усього цього, на території розташовані оглядова вежа, висотою 114,10 м – з них 12,50 м під землею і 101,10 м над землею, будова під вежею включає в себе ресторани, сувенірні магазини, декоративні басейни і ставки з рослинами; малий і великий амфітеатри для проведення культурних заходів, подій та творчих заходів країн-учасниць; виставкове приміщення, яке буде використовуватися для мистецьких заходів та виставок; тропічний парник; 139 ігрових платформ, включаючи унікальний сфероподібнй планетарій.

І це далеко не весь список.

Як дістатися. Виставкова площа ЕКСПО 2016 Анталія розташована у районі Аксу, в межах села Солак, в 17 км від центру міста. Транспорт курсує до виставки ЕКСПО, з району Коньяалти або автобусного терміналу Анталії від центру міста. Від аеропорту Анталії рухайтеся по бульвару Аспендос (близько 11 км). Виставковий майданчик ЕКСПО 2016 в Анталії розташований на шосе D400 Анталія / Мерсин.

Зараз ведеться будівництво для роботи системи швидкісного трамвая з центру міста Анталія до виставкового комплексу. Після завершення будівництва нової системи відвідувачі зможуть дістатися до виставки, як обіцяють організатори, ЕКСПО швидко і комфортно.

Сама виставка буде здійснюватися під керівництвом канадської садівничої спільноти Mosaicultures Internationales de Montréal, який спеціалізується на проведенні подібних конкурсів-виставок. Конкурс проводиться товариством кожні три роки. У 2016 показати шедеври садового мистецтва удостоїлася Анталія. Головна мета виставки – це розвиток у місті ландшафтного дизайну, який повинен буде залучати ще більшу кількість туристів і прикрашати місто.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>