ЕТК назвала найбільш відвідувані туристами країни

ЕТК назвала найбільш відвідувані туристами країни

1203
Ukrinform
Європейська туристична комісія оприлюднила доповідь за туристичними потоками. Ісландія - лідер з великим відривом.

Про це повідомляє прес-служба Європейської туристичної комісії (ЄТК).

За підсумками 2015 року, кількість міжнародних прибуттів у Європу збільшилася на 5%. А сама Європа шостий рік поспіль залишається найбільш відвідуваним туристичним регіоном у світі.

На 1-му місті опинилась Ісландія, яка показала рекордне збільшення кількості міжнародних відвідувачів (+30,2%). Країна прийняла понад 1,5 мільйонів туристів, що в п'ять разів перевищує чисельність її населення. Причому, як наголошується в доповіді, туристи приїжджають в Ісландію не тільки під час короткого літнього сезон, але і в інші місяці. Найбільшим попитом користуються екотури.

2-е місце у Румунії (+17%). Особливою популярністю у туристів користуються пляжі чорноморського узбережжя.

Словаччина посіла 3-е місце в рейтингу (+16%), що експерти ЄТК назвали сюрпризом – країна, яка не має виходу до моря, обійшла по динаміці турпотоку своїх більш титулованих сусідів – Австрію, Угорщину, Чехію і Польщу.

Чорногорія зафіксувала зростання міжнародних прибуттів на 15,5%, зайнявши 4-у сходинку списку. Як наголошується в дослідженні ЄК, особливо приваблює туристів чорногорське узбережжя Адріатики.

Замикає п'ятірку Ірландія, яка, завдяки низькобюджетним перевізникам, отримала активне сполучення з багатьма країнами Європи. Кількість іноземних гостей у країні за 2015 рік збільшилася на 14%.

За ними йдуть Португалія (+10%), Хорватія (+8%) і Греція (+9%).

У звіті ЕТК наголошується, що зниження російського турпотоку вплинуло на загальну кількість міжнародних прибуттів Фінляндії (-5%, до рівня 2014 року), Естонії (-3%), Болгарії і Туреччини (по -1%). Найслабший ріст серед європейських напрямків показали Литва (+1,5%) і Швейцарія (+1,8%).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>