SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Норвегії створять оглядовий майданчик за картиною Далі (Фото) - 21.01.2016 19:00 — Новини Укрінформ
У Норвегії створять оглядовий майданчик за картиною Далі (Фото)

У Норвегії створять оглядовий майданчик за картиною Далі (Фото)

1746
Ukrinform
Оглядовий майданчик, заснований на роботі Сальвадора Далі, планують відкрити на горі Прекестулен.

Про це повідомляє Daily Mail.

Як повідомляється, даний проект запропонувала здійснити німецька дизайнерська компанія Fly Architecture на основі картини "Постійність пам'яті" Сальвадора Далі. Передбачається, що оглядовий майданчик, що нагадує "танучі" очі, з'явиться на вершині гори Прекестулен в південно-західній Норвегії.

Запропонований майданчик, яку дизайнери назвали Eye of the Rock, дозволила б туристам милуватися видом через скляний дах. Це означає, що на ній може бути показана додаткова інформація про області, в тому числі і фільми.

Проект за мотивами Далі на горі

Довідка: Щорічно скелю Прекестулен, висота якої становить 604 метра над рівнем моря, відвідують близько 200 000 мандрівників. До вершини скелі доводиться пробиратися по вузькій 8-кілометровій стежці. Гора вважається одним з найпопулярніших місць Норвегії. За версією путівника Lonely Planet, вона також входить у число кращих природних пам'яток планети.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-