У Мумбаї відкриють Музей нетрів

У Мумбаї відкриють Музей нетрів

824
Укрінформ
Перший у світі Музей нетрів відкриють у районі Дхарві (Мумбаї, Індія), де проходили зйомки відомого фільму "Мільйонер з нетрів".

Про це повідомляє Daily Mail.

Мумбаї, мегаполіс на західному узбережжі Індії, відомий як батьківщина Індійського кіно. Але місто у районі Дхараві привернув увагу міжнародного співтовариства після світового релізу Денні Бойла у 2008 році фільму "Мільйонер з нетрів".

Тепер ці нетрі, які є одними з найбільших в Азії, стануть домівкою для першого у світі Музею нетрів в наступному місяці.

За словами організаторів, у музеї будуть представлені об'єкти, які виробляють щороку в Дхараві.

'Це буде перший музей, коли-небудь створений у нетрях,' - розповідає ініціатор проекту, іспанський художник Хорхе Рубіо.

Він також додав, що невеликий пересувний музей буде відкрито в лютому протягом двох місяців. Усі охочі зможуть побачити життя місцевих та їхній побут.

Більше половини з 20 мільйонів мешканців Мумбаї живуть у нетрях, обмежених умовах, з поганою вентиляцією і відсутністю туалетів.

Організатори музею кажуть, що вони хочуть змінити думку людей  про жителів нетрів, підкреслюючи творчий талант, який перебуває в них.

Більше мільйона людей живуть у лабіринтах вузьких вуличок з міні-заводів і виробляють там стільки різноманітної продукції, скільки можна уявити.

Після успіху "Мільйонера з нетрів", нетрі стали туристичною визначною пам'яткою і гіди пропонують тури з по їх майстернях, яких сотні.

У 2010 році Принц Чарльз привів Дхараві в якості рольової моделі для сталого способу життя, прославляючи його звички утилізації відходів. У минулому році в нетрях відбувся перший арт-бієнале.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-