Експерти назвали найкращий водний атракціон у світі

Експерти назвали найкращий водний атракціон у світі

Укрінформ
Асоціація парків та розваг (IAAPA) визнала найкращий водний атракціон в аквапарку Siam Park на Тенеріфе.

Про це повідомляється на офіційному сайті асоціації.

Новий атракціон «Сінгха» (Singha), що відкрився в цьому році, був названий «Кращим новим водним атракціоном року» на конференції Міжнародної асоціації парків розваг і атракціонів IAAPA Attractions Expo-2015 в Орландо (США). Атракціон знаходиться в аквапарку Siam Park на Тенеріфе (Канарські острови), який був визнаний кращим аквапарком к світі за версією порталу TripAdvisor.

«Сінгха» — це водна американська гірка, аналогів якої поки що немає в жодному аквапарку світу. Звивистий шлях, загальна довжина якого становить 240 метрів, долається на плотах, розрахованих на трьох осіб і розвиваючих рекордну швидкість до 6 м/с на підйомі і 18 м/с на узвозі, при цьому гірка має 14 різких поворотів.

Створенням атракціону займалася канадська компанія ProSlide Technology, світовий лідер в області дизайну, проектування і виготовлення скловолоконних атракціонів для аквапарків і водних гірок. Для атракціону «Сінгха» Сіам‑парку інженери ProSlide розробили принципово нову систему руху води, що забезпечує небувалу швидкість.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-