Україна презентувала в АСС туристичне промо-відео

Україна презентувала в АСС туристичне промо-відео

Відео
2109
Ukrinform
Промо-ролик, присвячений туристичному потенціалу України, презентували представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі під час зустрічі в офісі Американської торговельної палати в Україні (АСС).

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Спеціальний промо-ролик, присвячений туристичним можливостям України - ExperienceUkraine, знято і запущено в рамках урядової кампанії Ukraine. Openfor U за сприяння Western NIS Enterprise Fund. У захопливому відео під композицію "Wherever you are" українського колективу "Океан Ельзи" Україна відкривається абсолютно новою - зі своєю унікальною історією і традиціями, але сучасною, здатною запропонувати широкий набір туристичних продуктів: від гірськолижних і морських курортів, до унікальних культурних та історичних місць", - йдеться у повідомленні.

Ролик покликаний відродити інтерес туристів до подорожей в Україну, а також сприяти надходженню іноземних інвестицій у туристичну галузь. «Ми радо підтримали проект, що генерує позитивний інтерес міжнародної спільноти до України і може сприяти якісним змінам у державі», - прокоментувала президент і головний виконавчий директор фонду Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) Ярослава Джонсон.

Трихвилинний ролик демонструє унікальне геополітичне положення країни, річки й озера, Національний природний парк "Олешківські піски", Чорноморське узбережжя, одну з найкращих у світі опер - в Одесі, унікальні пам'ятки архітектури, що занесені до списку ЮНЕСКО, красу Карпатських гір.

Сюжетна лінія відео розроблялася спільно з Мінекономрозвитку. Ідея та реалізація - TitaniumPresentations. «Готуючи ролик, компанія відзняла краєвиди західного, центрального та східного регіонів. Зробили якісні кадри з гвинтокрила, з даху потягу та, змонтувавши ролик, поклали його на аудіо групи "Океан Ельзи". Усі авторські права, звісно, погоджено. Основна ідея - передати різноманітність та різнобарвність нашої землі. Ролик виконав це завдання і ніби каже - Україна нині і красива і безпечна, тож завітайте до нас!», - розповіла перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів.

Повну версію ролику ExperienceUkraine! розміщено на офіційному YouTube-каналі Мінекономрозвитку.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-