Amazon випустить 100 тисяч екофургонів для доставки

Amazon випустить 100 тисяч екофургонів для доставки

Фото
Укрінформ
Компанія Amazon вирішила виготовити 100 тисяч електричних фургонів для доставки в рамках своїх політики у боротьбі змінами клімату.

Про це повідомляє USA Today.

“Amazon розробляє 100 тисяч звичайних електронних фургонів для доставки. Найбільше замовлення в історії”, - йдеться у повідомленні.

Для виготовлення великого замовлення компанія співпрацює з компанію Rivian, яка займається виготовлення електричних траспортних засобів.

Amazon виготовляє 100 тисяч екофургонів для доставки / Фото: JORDAN STEAD / AMAZON

Такий крок вписується у стратегію Amazon, яка взяла на себе зобов'язання в рамках Паризької кліматичної угоди.

Так, компанія зобов'язалася до 2040 року припинити викидувати у повітря вуглекислий газ та до 2030 перейти на електрику з відновлювальної енергетики.

Читайте також: Mercedes за два роки випустить понад 30 нових моделей

Зазначається, що самі фургони будуть виготовлені у трьох розмірах. В електричному автомобілі будуть встановлені декілька функцій таких, як автоматичне гальмування в аварійному режимі, допомога в триманні рух на одній смузі.

Також у кожному фургоні буде наявний голосовий асистент Alexa. У компанії планують почати доставляти клієнтам перші пакунки на початку 2021 року. Вже на початку 2022 року на вулицях повинно з'явитися 10 тисяч таких автомобілів, а до 2030 року - 100 000.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-