Криптовалютна біржа вже два місяці шукає, де зникли майже $200 мільйонів

Криптовалютна біржа вже два місяці шукає, де зникли майже $200 мільйонів

Укрінформ
Одна з найбільших канадських криптовалютних бірж “QuadrigaCX” досі не змогла розшукати майже 200 млн дол. втрачених коштів клієнтів.

Про це йшлося під час чергового судового засідання стосовно банкрутства компанії, що пройшло у Галіфаксі, повідомляє канадський суспільний мовник CBC News.

“QuadrigaCX винна 115 тисячам своїх клієнтів близько 70 млн канадських доларів у готівкових коштах і 190 млн дол у біткоїнах та іншій криптовалюті (разом це становить близько 200 млн американських дол. - ред.)”, - йдеться у матеріалі.

Компанія Ernst&Young, призначена судом здійснювати спостереження за процедурою банкрутства, поки змогла виявити лише 450 тис. дол.

Читайте також: Канадська компанія втратила криптовалюти клієнтів майже на $200 мільйонів

Проблема із цією біржею полягає у тому, що дані про усі криптовалютні статки її клієнтів знаходилися на єдиному зашифрованому зовнішньому носії, місцезнаходження якого знав лише директор Джеральд Котен. Однак, він раптово помер у грудні минулого року, не передавши нікому закодований накопичувач із даними.

Зазначається, що слідчі отримали доступ до чотирьох комп’ютерів та чотирьох смартфонів, а також трьох закодованих флеш-накопичувачів із офіса QuadrigaCX, але перспективи видобути із них корисні дані є досить низькими. Судове рішення також дозволяє вилучити особистий комп’ютер Котена із його дому поблизу канадського Галіфакса.

У Котена в Канаді залишалася вдова, яка виділила на часткове підтримання роботи біржі 150 тис. дол. із власних коштів. За її словами, він помер 9 грудня від ускладнень хвороби Крона під час перебування у Індії з метою відкриття сиротинця. Із цією інформацією, однак, не погоджуються багато клієнтів компанії, які підозрюють Джеральда Котена у змові з метою привласнення коштів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-