Канадська компанія втратила криптовалюти клієнтів майже на $200 мільйонів

Канадська компанія втратила криптовалюти клієнтів майже на $200 мільйонів

Укрінформ
Одна з найбільших канадських криптовалютних бірж “QuadrigaCX” звернулася до суду із проханням захисту від кредиторів поки триває пошук майже $200 мільйонів втрачених коштів клієнтів.

Про це пише канадський суспільний мовник CBC News.

“Моріс Шіасон, юрист компанії повідомив суду, що “QuadrigaCX” потребує часу, аби розшукати майна на близько 250 млн канадських доларів (200 мільйонів американських дол - ред.), доступ до якого було втрачено після загибелі директора компанії”, - йдетсья у матеріалі.

Читайте також: Канада дасть $13 мільйонів на протидію пропаганді тероризму на Близькому Сході

Раптова загибель генерального директора компанії Джеральда Котена позбавила коштів близько 115 тисяч користувачів.

“Його вдова заявила, що її чоловік раптово помер 9 грудня від ускладнень хвороби Крона під час перебування у Індії з метою відкриття сиротинця”- стверджує CBC News.

Проблема в тому, що дані про усі криптовалютні статки клієнтів знаходилися на єдиному зашифрованому зовнішньому носії, місцезнаходження якого знав лише Котен.

Читайте також: Раптова смерть засновника біржі криптовалют позбавила доступу до мільйонів доларів

Судові документи вказують, що “QuadrigaCX” розпоряджалася великими сумами.

“Користувач, який зазнав найбільших збитків, стверджує, що тримав у компанії криптовалюти на $70 мільйонів”, - зазначається у статті.

Відповідно до попереднього рішення суду, особистий комп’ютер Котена буде переданий адвокатові, однак шанси знайти на ньому необхідну інформацію є досить низькими.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-