На Дніпропетровщині відкрили школу робототехніки, де вчитимуть з шести років

На Дніпропетровщині відкрили школу робототехніки, де вчитимуть з шести років

Фото, відео
Укрінформ
Дніпропетровська облдержадміністрація облаштувала у Магдалинівському районі сучасну школу робототехніки, і це вже восьмий осередок дитячої технічної творчості в регіоні.

Про це повідомив голова ОДА Валентин Резніченко, поінформували у прес-службі облдержадміністрації.

«За сферою ІТ-технологій – майбутнє. Знайомитися з новітніми технологіями краще з дитинства. В різних куточках регіону облаштували вже 8 шкіл робототехніки. Втілювати інженерні фантазії тепер можуть і маленькі мешканці Магдалинівського району. Заняття – безкоштовні», – зазначив Резніченко.

Нову школу робототехніки Дніпропетровська облдержадміністрація облаштувала в Магдалинівському опорному закладі. На третьому поверсі відремонтованої частини будівлі – два кабінети для позакласної роботи. У навчальниму класі оригінальний стильний дизайн і потужні, «начинені» різними програмами комп’ютери. У лабораторії є 3D-принтер, лазерний різак, сучасні паяльні станції та витяжки.

Читайте також: Microsoft готовий консультувати МОН щодо цифровізації шкіл в Україні

В навчальному класі планують проводити і уроки інформатики.

У школі робототехніки навчатимуть і дітей 6-8 років. Вони створюватимуть різні комп’ютерні ігри.

На Дніпропетровщині відкрили школу робототехніки

«Завдяки таким школам у невеличких містах та селищах з’являтимуться місцеві винахідники, – підкреслив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик. – Для цього створюємо надсучасні умови та набираємо сертифікованих викладачів, які пройшли спеціальну підготовку».

У школі навчатимуться загалом понад 100 учнів віком від 6 до 16 років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-