Провайдери нагадають користувачам про правила безпеки в кіберпросторі

Провайдери нагадають користувачам про правила безпеки в кіберпросторі

Укрінформ
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації (НКРЗІ), надала рекомендацію операторам, провайдерам телекомунікацій поширити серед користувачів інтернету в Україні нагадування про правила безпеки в кіберпросторі.

Про це повідомляється на сайті НКРЗІ.

"Рішенням НКРЗІ від 15 січня 2019 року № 22 рекомендовано операторам, провайдерам телекомунікацій серед своїх абонентів розіслати текстове повідомлення наступного змісту: «Шановний абонент! У разі потреби, або керуючись необхідністю підвищення рівня захисту персональних даних під час використання Інтернет, пропонуємо застосувати правила безпеки в кіберпросторі, з якими можна ознайомитись на офіційному веб-сайті CERT-UA (Державний центр кіберзахисту Держспецзв'язку) за посиланням https://cert.gov.ua/recommendations/21»", - зазначили в Нацкомісії.

Рішення НКРЗІ видане з метою виконання завдань, передбачених рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року «Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні», введеного в дію Указом Президента України від 26.11.2018 №390.

Читайте також: Генштаб попереджає військових про небезпеку селфі і месенджерів в ООС

Також повідомляється, що правила безпеки в кіберпросторі, які важливо знати і яких слід дотримуватися користувачу для підвищення безпеки під час користування сучасними цифровими пристроями, було розроблено Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-