З липня Chrome блокуватиме 12 типів нав'язливої реклами

З липня Chrome блокуватиме 12 типів нав'язливої реклами

Укрінформ
З 9 липня 2019 року браузер Chrome блокуватиме 12 типів нав’язливої реклами по всьому світу.

Про це повідомив старший директор продуктів Chrome Бен Галбрайт в офіційному блозі компанії.

Види її визначила Коаліція за кращу рекламу, куди входить Google. Наприклад, до них відносяться спливаючі банери, відео, на яких автоматично вмикається звук, великі рекламні блоки, які неможливо перемотати чи закрити.

Причиною таких вимог Chrome стало рішення Коаліція застосовувати свої стандарти на увесь світ, а не лише Північну Америку і Європу.

«Коаліція за кращу рекламу є групою, місія якої - покращити рекламу у мережі. Її стандарти базуються на відгуку більш ніж 66 тисяч користувачів з усього світу», - пише Галбрайт.

Читайте також: Microsoft розробляє власний браузер

Власникам сайтів радять переглянути рекламу на сторінках. Це можна зробити завдяки інструменту Ad Experience Report, що покаже, чи блокуватиме рекламу Chrome. Його зробили доступним для країн по всьому світу.

«Наша мета не фільтрувати рекламу, а зробити веб кращим середовищем для всіх. Вимоги Коаліції, яких дотримується Chrome, надихнули багато власників сайту покращити інтернет-рекламу з користю для користувача», - зазначив Галбрайт.

Читайте також: Google Сhrome може синхронізувати дані користувачів без їхньої згоди

За його словами, у США, Канаді та Європі власники веб-сайтів вже успішно впровадили зміни. Станом на 1 січня 2019 року дві третини усіх видавців, реклама яких не відповідала стандартам, зараз вже не мають із цим проблем, а з мільйонів сайтів, де рекламу переглянули, лише 1% з неї було відфільтровано.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-