Ford відкликає майже 900 тисяч авто через несправність двигуна

Ford відкликає майже 900 тисяч авто через несправність двигуна

Укрінформ
Концерн Ford Motor відкликає близько 900 тисяч автомобілів на території Північної Америки через несправності у двигунах.

Про це повідомляє CBS News.

"Ford Motor відкликає майже 900 тисяч своїх автомобілів F-150 і Super Duty у Північній Америці, щоб замінити кабель нагрівача блоку циліндрів двигуна через ризик виникнення пожежі", - йдеться у повідомленні.

Загалом Ford відкличе понад 410 тисяч автомобілів у США і понад 460 тисяч — в Канаді.

Як зазначається, власники вантажних автомобілів використовують кабель нагрівача для нагрівання своїх двигунів, щоб вони ефективніше працювали в холодну погоду. Кабель з автомобіля зазвичай приєднується до подовжувача, підключеного до гаража або додому.

У роз’єм для з’єднання кабелю можуть потрапити вода і забруднювальні речовини, роз’їдаючи і пошкоджуючи кабель з плином часу, заявили у компанії. Проблема може призвести до короткого замикання, що призводить до непрацездатності нагрівача.

Читайте також: Банкрутство ЗАЗу: радіти, сумувати чи шукати перспективи?

"Ризик для безпеки існує тільки тоді, коли автомобіль припаркований, а кабель нагрівача блоку підключений до електричної розетки", — заявили у компанії.

Раніше повідомлялося, що мюнхенський автоконцерн BMW відкликає понад півтора мільйона своїх автомобілів через можливі проблеми із системою охолодження.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-