У Вінниці розроблятимуть програми для цифрового міста

У Вінниці розроблятимуть програми для цифрового міста

Укрінформ
У Вінниці в суботу та неділю відбудеться Hackathon Vinnytsia 2018 - AI & Open Data, учасники якого розроблять оригінальні програмні рішення для цифрового міста з використанням штучного інтелекту та відкритих даних.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив директор департаменту інформаційних технологій Вінницької міськради Володимир Романенко.

«Нackathon Vinnytsia 2018 – AI & Open Data – це командне змагання з генерування ідей. Його учасники матимуть змогу створити оригінальний програмний продукт для цифрового міста з використанням штучного інтелекту та відкритих даних. Тобто, йдеться про розробку інструментів, які дозволять їх проаналізувати, систематизувати і використати інформацію про явища і процеси, що відбуваються у Вінниці, з користю для міста», - повідомив Романенко.

За його словами, хакатон  відбудеться на базі Вінницького національного технічного університету. Його учасники змагатимуться упродовж двох днів. Команди-учасниці складатимуться з трьох осіб, а загалом їх буде близько десятка.

Читайте також: Під Черніговом з'явилося "сонячне дерево", яке заряджає телефони

Учасникам хакатону запропонують попрацювати з відкритими даними на вибір команди. В результаті вони повинні створити програмний продукт, який аналізуватиме ці відомості, зможе їх систематизувати, аналізувати і запропонувати в користування громади і мерії відомості про притаманні тенденції в тій чи іншій царині. Скажімо, це можуть бути відомості про зміни трафіку на мостах через р. Південний Буг, коливання пасажиропотоку у громадському транспорті залежно від часу доби або погоди тощо.

Журі конкурсу відбере три найкращих проекти, а переможців нагородить цінними призами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-