Два українські проекти перемогли на University Startup World Cup

Два українські проекти перемогли на University Startup World Cup

Укрінформ
Стартап-проекти вчених з Вінниці та Сум здобули перші місця у міжнародному конкурсі стартапів University Startup World Cup, який проходив у Копенгагені (Данія).

Обидва проекти-переможці були фіналістами Всеукраїнського фестивалю інновацій, який Міністерство освіти і науки України проводило у травні 2018-го, повідомляє прес-служба відомства.

"Проект сумських винахідників - "FoodBIOPack" - переміг у номінації «Sustainability Award». Він пропонує вирішення проблеми забруднення навколишнього середовища пластиковими відходами. Так, вчені розробили еко-пакування для харчових продуктів, яке надалі можна використовувати як органічне добриво. Вже під час конкурсу ідея українських дослідників зацікавила потенційних інвесторів з Португалії, Єгипту і Данії. Учені вінницького університету презентували проект «Vibration Mill Development For Mechanoactivation Of Loose Material». Він описує технологію подрібнення сипучих речовин до розміру часток від 5 до 50 мікрометрів, що в п'ять разів тонші за людську волосину. Стартап переміг у номінації «Social Media Award»", - йдеться у повідомленні.

Загалом Україну представляли 4 команди винахідників: «OWAY», Київський національний університет імені Тараса Шевченка; «Embolin», Startup Kiev; «FoodBIOPack», Сумський національний аграрний університет; «Vibration Mill Development For Mechanoactivation Of Loose Material», Вінницький національний аграрний університет.

Читайте також: Гройсман розповів про український стартап, що підкорив 70 країн світу

University Startup World Cup (USWC-18) - міжнародний конкурс, організований датськими неприбутковими організаціями, які мають більше 18 років досвіду у проведенні змагань університетських стартапів. Основна місія USWC-18 полягає у створенні міжнародної мережі студентів для розвитку та обміну ідеями, комерціалізації наукових досліджень. Під час конкурсу особлива увага приділяється академічному підприємництву і демонстрації проектів широким бізнес-колам.

Цього року у конкурсі взяли участь майже 70 університетів з 40 країн світу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-