Стало відомо, коли можна буде змінити оператора без втрати номера

Стало відомо, коли можна буде змінити оператора без втрати номера

Укрінформ
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, затвердила остаточну дату початку впровадження послуг із перенесення абонентських номерів на телекомунікаційних мережах мобільного зв’язку із збереженням номеру.

Відповідне рішеня було ухвалене на засіданні НКРЗІ 16 жовтня.

"Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, на засіданні 16 жовтня 2018 року визначила строки початку впровадження послуг із перенесення абонентських номерів на телекомунікаційних мережах мобільного зв’язку, включаючи створення локальних баз даних операторів телекомунікацій, що надають послуги мобільного зв’язку та їх підключення до централізованої бази даних. Датою початку впровадження перенесення абонентських номерів (ППН) на мережах мобільного зв’язку визначено 01 травня 2019 року", - йдеться в повідомленні.

Як наголошують в НКРЗІ, зазначені строки узгоджені з операторами мобільного зв’язку, а саме рішення пройшло стадії громадського обговорення і погодження із заінтересованими державними органами без зауважень.

Прийняттю зазначеного рішення передувала тривала робота НКРЗІ, УДЦР та органів державної влади, яка була спрямована на впровадження послуг із ППН.

Читайте також: Кіберполіція викрила трьох киян на продажі персональних даних у Telegram

"Прийняття зазначеного рішення є чітким сигналом для керівництва операторів мобільного зв’язку та їх материнських компаній щодо незворотності намірів держави з впровадження ППН", - підкреслили також в НКРЗІ.

Згідно з "Орієнтовним планом заходів щодо впровадження послуг з перенесення абонентських номерів", всі роботи для впровадження послуги перенесення номера повинні бути завершені до 1 лютого 2019 року. Далі, з 4 лютого по 30 квітня запланована тестова експлуатація системи, після чого 1 травня 2019 року послуга MNP повинна запуститися в фінальному варіанті.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-