Розпочався конкурс українсько-білоруських наукових проектів

Розпочався конкурс українсько-білоруських наукових проектів

820
Ukrinform
Науковці вишів, науково-дослідних установ та підприємств можуть взяти учать у конкурсі українсько-білоруських науково-дослідних проектів. 

Конкурс оголошують Міністерство освіти і науки України і Державний комітет з науки і технологій Республіки Білорусь. Переможці зможуть реалізувати проекти у 2019-2020 роках, повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

"Проектні пропозиції приймаються за такими напрямами: нові матеріали та нанотехнології; лазерні технології; оптоелектроніка; медицина і фармація; інформаційні та комунікаційні технології;  сільське господарство та продовольство; енергозберігаючі технології; технології машинобудування і будівництва доріг; біотехнології;  раціональне природокористування, ресурсозбереження та захист від надзвичайних ситуацій;  хімічні технології та інші; проблеми спільної історичної та культурної спадщини", - йдеться у повідомленні.

Прийом заявок на конкурс - з 1 жовтня до 3 грудня 2018 року.

Читайте також: Корейська компанія з виробництва дронів розвиватиме бізнес на Кіровоградщині

Як повідомляв Укрінформ, рішення про проведення конкурсу було прийняте  на 11-му засіданні Міжурядової українсько-білоруської комісії зі співробітництва в галузі науки і технологій, що відбулося  в Мінську.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>