Порошенко розповів про безліч IT-стартапів, які чекають світлих голів в Україні

Порошенко розповів про безліч IT-стартапів, які чекають світлих голів в Україні

Укрінформ
Президент України Петро Порошенко в суботу зустрівся зі студентами Вінницького національного університету й обговорив проблеми та перспективи розвитку IT-сфери в Україні.

Зустріч проходила у приміщенні вінницького iHYB, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У нас була дуже хороша технічна школа ІТ - наші політехнічні інститути Київський, Вінницький. І я думаю, що той факт, як цінують наших фахівців в світі, є яскравим тому підтвердженням. Друга позиція - що вже не витягують наших випускників за кордон, а приймають рішення щодо розвитку IT-сфери тут в Україні. Вже є безліч стартапів, які фінансуються з-за кордону і підтримуються державою і чекають на сьогоднішній день світлих голів. Мета цієї зустрічі з'ясувати, чим ще можна допомогти у розвитку IT -сфери», - сказав Порошенко.

Читайте також: IT-шники допоможуть створити нові програми для школярів

Президент відзначив, що IT-сфера в Україні розвивається в конкурентних умовах, у тому числі в індустріальних парках. Він також підкреслив, що сучасні інформаційні технології дають можливість налагодити ефективну роботу і в сфері надання адміністративних послуг. Прикладом цього є центри надання адмінпослуг, зокрема вінницький.

Під час зустрічі студенти поділилися своїми міркуваннями стосовно напрямків розвитку інформаційних технологій в країні, а також розповіли Президенту про свої досягнення та наукові розробки, які можна використати для підвищення обороноздатності українського війська.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-