Зроби свій будинок

Зроби свій будинок "розумним": у Берліні відкрився ярмарок електроніки IFA

Фото
Укрінформ
У Берліні відкрилася виставка-ярмарок електроніки IFA-2018, найбільша з подібних у світі. Вона триватиме з 31 серпня по 5 вересня.

Участь у IFA-2018 приймають 1814 компаній і гості з майже 130 країн, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«IFA виступає в якості каталізатора для цифрового світу. Ніяка інша виставка не є настільки інтернаціональною і не пропонує такого потенціалу для зростання цифрових інновацій, як IFA», - сказав Йенс Хейтчерер, виконавчий директор IFA.

На думку генерального директора Messe Berlin Крістіана Геке, особливість цієї виставки в тому, що на ній перетинаються різні галузі.

«Що робить IFA особливою, так це те, що вона є місцем для багатьох різних галузей (кожна зі своїми експертними знаннями) для обміну, обговорення і розробки своїх інновацій і бачення. В даний час навряд чи яка-небудь з компаній може впроваджувати інновації без партнерів, альянсів або відкритих екосистем. Це дає новий образ мислення і віщує епоху спільної інновації», - заявив Геке.

Читайте також: Apple у вересні презентує три нові iPhone - ЗМІ

Фокус уваги цьогорічної виставки спрямований на штучний інтелект, гаджети, які роблять будинок «розумним».

У Берліні відкрилася виставка IFA-2018 / Фото: Ольга Танасійчук, Укрінформ

За прогнозами, в 2018 році світовий оборот на ринку побутової електроніки перевищить 854 млрд євро.

Виставка проводиться з 1924 року. Вона є основним місцем зустрічі для ключових роздрібних продавців, покупців і експертів галузі, а також ЗМІ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-