"Розумне поле": у сільське господарство активно залучають нові технології

Фото
Укрінформ
Модернізація українського сільського господарства із застосуванням сучасних енергоефективних, цифрових та smart-технологій допоможе аграріям ефективніше вести бізнес, збільшувати виробництво продукції з доданою вартістю та отримувати більші прибутки.

Про це зазначив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета сьогодні, 15 серпня, під час виставки та дня поля Smart Field Days 2018, які проходять 15-19 серпня на експериментальному полі ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж», інформує прес-служба Мінагрополітики.

Фотохроніка Smart Field Days: як це було / Фото: poglyad.tv

«Ефективний розвиток агропромислового комплексу України потребує постійного переоснащення та впровадження нових технологій для збільшення виробництва продукції з доданою вартістю. Сьогоднішній захід яскраво демонструє надбання сучасної науки в цифрових технологіях, селекції, сільгосптехніці, розумному фермерстві – того, що може стати основою технологічного інструментарію України як одного з лідерів світового аграрного ринку», - зазначив Шеремета.

Він підкреслив, що Мінагрополітики підтримує фермерський рух в Україні та радить аграріям і тим, хто хоче розпочати власний бізнес з цього напряму, скористатися державною програмою підтримки фермерства та кооперації, на яку уряд виділив 1 млрд грн. Програма включає декілька напрямів – дешеві кредити, здешевлення техніки, 80% компенсації за насіння, 70% компенсації кооперативам, відшкодування дорадчих послуг.

Читайте також: Мінагро підписало з учасниками ринку зерна меморандум про взаєморозуміння

Під час виставки учасникам було продемонстровано технології «розумний фермер» та «розумна ферма», автоматизацію виробництва АПК на всіх рівнях: smart-землеробство та тваринництво, GPS-моніторинг та навігацію, дрони та роботехніку, сільгосптехніку нового покоління, інновації в селекції та харчових технологіях, біоінженерії АПК, вертикальне фермерство, smart-логістику, smart-пакувальні технології, технології blockchain, bigdata, енергоефективні технології та інше.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-