Фінська фітнес-програма "здавала" військових на базах по всьому світу

Фінська фітнес-програма "здавала" військових на базах по всьому світу

1045
Ukrinform
Фінська фітнес-програма Polar видавала конфіденційні дані про військових на базах в 69 країнах світу.

Про це заявили співробітники служби безпеки Нідерландів, які змогли знайти дані про приблизно 6 тисяч осіб, включаючи військовослужбовців з десятків країн та працівників ФБР та Агентства національної безпеки США, повідомляє AFP.

"За допомогою лише кількох кліків можна виявити офіцера командної ланки авіабази, на якій, як відомо, розміщено ядерну зброю, а також дані про його вранішню пробіжку», - заявив дослідник Фоке Постма.

Дослідники знайшли детальну персональну інформацію, включаючи домашні адреси, військовослужбовців, осіб, які перебувають на підводних човнах, американці в «зеленій зоні» в Багдаді та російських солдат у Криму.

Читайте також: Фітнес-трекери Jawbone прибрали з онлайн магазинів

«Ми знайшли назви та адреси персоналу на військових базах, включаючи затоку Гуантанамо на Кубі, Арбіл в Іраку, Гао в Малі та баз в Афганістані, Саудівській Аравії, Катарі, Чаді та Південній Кореї», - розповіли вони.

В фітнес-програмі на разі призупинили дію функцію відстеження місцезнаходження.

Це не перший такий випадок. Раніше витік інформації було виявлено у фітнес-програмі Strava. У січні Пентагон заявив, що перегляне свою політику щодо використання військовими фітнес-додатків після того, як на картах Strava показали військові бази в Іраку, а також в Афганістані.

Фото: AFP 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-