"Лабораторія Касперського" припинила співпрацю з Європолом

"Лабораторія Касперського" припинила співпрацю з Європолом

926
Ukrinform
Компанія "Лабораторія Касперського" (Kaspersky Lab) припинила співпрацю з Європолом та ініціативою "NoMoreRansom".

Про це повідомляє Security Week.

"Компанія "Лабораторія Касперського" (Kaspersky Lab) припинила співпрацю з Європолом й ініціативою "NoMoreRansom" після того, як Європейський парламент ухвалив резолюцію, в якій програмне забезпечення компанії названо "шкідливим", - йдеться у повідомленні.

Директор компанії Євгеній Касперський після ухвалення Європарламентом резолюції назвав це рішення політичним і таким, що не має жодного підгрунтя, а базується лише на чутках з анонімних джерел, викладених у засобах масової інформації.

Зазначається, що "Лабораторія Касперського" свого часу допомогла Європолу в розкритті великих кримінальних справ, однак нині уряди багатьох країн не довіряють компанії через підозри щодо її ймовірної співпраці з російськими розвідслужбами.
 

Читайте також: "Лабораторія Касперського" переїжджає до Швейцарії - ЗМІ

Як відомо, 18 вересня 2017 року Сенат США проголосував за заборону використання програмного забезпечення Kaspersky Lab федеральними установами, пославшись на те, що ця компанія може бути інструментом Кремля і загрозою для національної безпеки.

Пізніше стурбованість за свою інформбезпеку у зв'язку з використанням Kaspersky Lab висловлювали й інші країни, зокрема Велика Британія. На початку грудня британський уряд випустив попередження про ризики для безпеки при використанні російського антивірусного програмного забезпечення Kaspersky Lab.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-