Порошенку показали 3D-принтер, який друкує елементи ракетних двигунів

Порошенку показали 3D-принтер, який друкує елементи ракетних двигунів

Фото
Укрінформ
Президент Петро Порошенко ознайомився з роботою підприємства "Firefly Україна" на Дніпропетровщині, яке займається розробками в космічній галузі.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Глава держави оглянув експериментальне виробництво, а також розробки та готову продукцію підприємства. Президенту були продемонстровані, зокрема 3D-принтер, який виготовляє елементи ракетних двигунів, електрореактивний двигун, макети космічного зондування Землі в оптичному діапазоні і апаратно-програмний комплекс, ракети-носії", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Firefly Aerospace – приватна американська аерокосмічна компанія з головним офісом в Остіні (Техас, США), яка розробляє легкі ракети-носії для запуску вантажів у космос.

Читайте також: Під Одесою встановили найбільший телескоп в Україні

Компанія є прихильником ідеї "Нового космосу" – руху в аерокосмічній галузі, мета якого – відкрити доступ до космосу більшому колу зацікавлених фізичних та юридичних осіб за рахунок зниження вартості запусків і подолання адміністративних і логістичних обмежень, пов’язаних із залежністю від національних космічних інститутів.

Президент відвідав підприємство «Firefly Україна» / Фото: www.president.gov.ua

Призначення R&D центру в Дніпрі ("Фаєрфлай Аероспейс Україна") - проведення досліджень та експериментальних розробок у сфері технічних і природничих наук.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-