Україна зацікавлена у японському обладнанні

Україна зацікавлена у японському обладнанні "чистих технологій" - Семерак

Укрінформ
Україна зацікавлена у встановленні японського обладнання "чистих технологій" на вітчизняних підприємствах металургійної, вугільної та енергетичної промисловості.

Про це міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак сказав на зустрічі із міністром навколишнього середовища Японії Накагавою Масахурою у Токіо (Японія), повідомляється на Урядовому порталі.

«Важливим під час зустрічі стало обговорення механізмів передачі Україні японських чистих технологій. Це б суттєво покращило життя українцям, зробило нашу продукцію більш конкурентною на міжнародних ринках, а Україну - успішною країною. Такою, як ми хочемо її бачити», - прокоментував Семерак.

Крім того, сторони обговорили реформи у секторах атмосферного повітря і води, зокрема, можливість створення ефективної системи моніторингу, яка стане основою для запровадження нового управління, запобігання катастроф та оперативного реагування.

«Така система дозволить отримати дані про реальні викиди та скиди, а отже, застосовувати до забруднювачів увесь інструментарій, аби таки вийти на допустимі у світі норми. Це не лише сучасні стандарти чистоти повітря і води, але й прямий зв’язок із нашим здоров’ям і життям», - резюмував Семерак.

Читайте також: Українці вперше взяли гран-прі на міжнародному конкурсі з ІТ-технологій

Він нагадав, що Україна взяла зобов'язання впровадити Національний план скорочення викидів, який зобов’яже підприємства поступово скорочувати валові викиди забруднюючих речовин від усіх спалювальних установок.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-